Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 12.06.2017  |  Na zdrowie , Bądź fit , Uroda

Koktajl oczyszczająco-upiększający

Anna Nowak

Dzisiaj startuje nasze 30-dniowe wyzwanie, płaski brzuch i zgrabna pupa do wakacji. Pomyślałam, że świetnym dodatkiem do tych 30 dni będzie pyszny koktajl oczyszczający organizm z toksyn, odkwaszający i poprawiający wygląd skóry włosów i paznokci. Jabłko, cytryna, pietruszka, otręby i siemię lniane to totalna petarda antyoksydacyjna i witaminowa, zawierająca błonnik i cenne kwasy omega 3. Pijąc koktajl każdego dnia przez przynajmniej 30 dni, na pewno zauważycie jego niesamowite właściwości.
 
Ze względu na to, że kwasy tłuszczowe omega 3 najlepiej przyswajają się w nocy, koktajl najlepiej pić wieczorem, jednak nie jest to warunek, który koniecznie trzeba spełnić. Postarajcie się wkomponować pyszny napój w takiej porze dnia, aby było wam najwygodniej.
 
Do przygotowania jednej porcji koktajlu będziecie potrzebować:
  • Jabłko – 1szt.
  • Sok z cytryny – z jednej połówki
  • Natka pietruszki – ok. 0,5 pęczka
  • Siemię lniane w ziarenkach (nie mielone) – 1 łyżka
  • Otręby (mogą być pszenne, owsiane lub inne) – 1 łyżka
2.jpg
  1. Jabłko kroimy w mniejsze kawałki, odkrawamy tylko ogonek, zostawiamy ogryzek
  2. Natkę pietruszki kroimy na mniejsze kawałki
  3. Wszystkie składniki umieszczamy w blenderze i miksujemy do momentu, aż jabłko będzie bardzo dobrze rozdrobnione
  4. Pijemy od razu po przyrządzeniu
3.jpg
blog comments powered by Disqus Poprzedni artykuł Powrót do artykułów Następny artykuł