Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 

 

Cześć!

Witam Cię serdecznie na moim blogu, poświęconemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Nazywam się Anna Nowak. Jestem dietetykiem. Jestem również pasjonatką dobrej kuchni i jedzenia w ogóle.

Wpływ tego co jemy, a konkretnie tego co przyswoi się z pożywienia, na nasz organizm, znany jest już od wieków. Nasze komórki w trakcie życia cały czas obumierają i budują się na nowo. Brak budulca dostarczonego wraz z pożywieniem ma tragiczne skutki. Przez niewłaściwą dietę, złą podaż kalorii oraz nieprawidłowe proporcje makro i mikroskładników, czujemy się źle, jesteśmy ospali, poddenerwowani, rozdrażnieni. Mamy problemy ze zdrowiem. Układ hormonalny zaczyna wariować, tarczyca się buntuje. Żołądek, trzustka, a nawet serce zaczynają źle funkcjonować. Zapadamy na różnego rodzaju choroby dietozależne, czyli takie, które powstają wskutek złego żywienia. Nie zapomnijmy o nadwadze i otyłości, która na przełomie wieków nigdy nie była jeszcze tak powszechnym problemem!

Moim zadaniem jako dietetyka, jest tak ułożyć dietę, aby uwzględnić stan zdrowia i wiek pacjenta, poziom jego aktywności fizycznej a także preferencje żywieniowe. Kluczowym w trakcie układania diety indywidualnej jest wzięcie pod uwagę wszystkich chorób a także alergii i nietolerancji pokarmowych.

Każdy jadłospis układam konkretnie pod daną osobę, szczegółowo analizując wszystkie informacje oraz wyniki badań jakie otrzymuję od pacjenta. Gotowe jadłospisy wyciągane z szuflady w trakcie wizyty u dietetyka to z całą pewnością nie dieta indywidualna!

 

Ogólnie rozumiane zdrowe żywnie nie jest dla każdego. Jest tylko dla zdrowych osób! Osoby z konkretnymi jednostkami chorobowymi powinny żywić się w określony sposób, aby nie szkodzić organizmowi, ale też, aby go wzmacniać i pomagać w zwalczeniu choroby czy objawów choroby.

Moja filozofia żywienia opiera się przede wszystkim na zdrowiu, ale również na smaku. Nie dla mnie głodowanie i monotonne posiłki. Jedzenie ma być zdrowe, ale ma być też pachnące, kolorowe, pięknie podane, a przede wszystkim pyszne!

 

Jeśli chcesz schudnąć bezpiecznie i trwale, nie głodząc się, jeśli chcesz dowiedzieć się jak uniknąć chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca II stopnia, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, otyłość i nadwaga itd., bądź podreperować swoje zdrowie, poprawić samopoczucie i wyniki badań to zapraszam Cię do korzystania z wiedzy, którą chcę się z Tobą dzielić na tym blogu.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem diety indywidualnej dostosowanej specjalnie do Ciebie, wyślij maila na kontakt@mojesante.pl

W tytule wpisz słowo „dieta” oraz swoje imię i nazwisko a w treści maila – jaką dietą jesteś zainteresowany.

Wszystkie szczegóły odnośnie zamawiania jadłospisów znajdziesz tutaj: ZAMÓW DIETĘ

 

 

Uprawnienia do wykonywania zawodu dietetyk; nr zawodu: 322001.

Wystawiam faktury.