Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 03.03.2018 

Schudnij raz na zawsze z Moje Sante! Bez monotonii i bez efektu jojo! Zdrowo i z pazurem!

Anna Nowak

Zamów dietę indywidualną dostosowaną do Twoich potrzeb!
 
To co jesz, jakich składników pokarmowych, witamin, minerałów i antyoksydantów dostarczasz swojemu organizmowi, oraz w jakiej ilości ich dostarczasz wpływa na to jak wyglądasz i jak się czujesz. Zbyt duża podaż energii zamienia się w tłuszcz i przybierasz na wadze, natomiast niewystarczające spożycie kalorii skutkuje niedożywieniem, brakiem koncentracji i energii oraz spadkiem masy ciała. Ciągłe wybieranie niezdrowego jedzenia jak kiepskiej jakości fast foody, słodycze, chipsy, napoje energetyczne i gazowane sprawiają, że czujesz się i wyglądasz gorzej.
 
Jedzenie ma wielką moc! Może sprawić, że będziesz wyglądać i czuć się świetnie. Może pomóc uporać się z niejedną chorobą i poprawić wyniki badań a tym samym twoje samopoczucie. Ważnym jest jednak umiejętność dobierania prawidłowych pokarmów. Nie w każdym przypadku ogólnie rozumiane zdrowe żywienie wyjdzie ci na dobre. Jeśli zmagasz się z jakąś chorobą, jadłospis powinien być dostosowany stricte do twoich potrzeb!
 
 
Jemy za dużo pożywienia i wybieramy złej jakości pokarmy!
 
Kwestia żywienia w naszych czasach to skomplikowana sprawa. Jeszcze nigdy jedzenie nie było tak powszechnie dostępne i tak tanie! Reklamy różnych produktów spożywczych sprawiają, że kupujemy ich za dużo. Promocje kupna trzech opakowań w cenie jednego, sprawiają, że w ostatecznym rozrachunku jemy więcej niż jest to konieczne. Do tego dochodzi jeszcze brak czasu, ciągłe zapracowanie i wybieranie szybszych alternatyw spożycia posiłku niż samodzielne gotowanie. Pizzerie i bary z chińskim jedzeniem w porze obiadowej pękają w szwach. Sklepowe półki z gotowym jedzeniem w słoiku, papierku czy sreberku tylko do podgrzania czy zalania również cieszą się wielką popularnością.
 
Nie ma co owijać w bawełnę. Jemy za dużo! Wybieramy niewłaściwe pokarmy. Jemy w pośpiechu i byle co. Czym to skutkuje? Nadwagą, otyłością, nadciśnieniem, chorobami serca, cukrzycą typu II… A poza tym bardzo złą wydajnością organizmu, rozdrażnieniem, brakiem koncentracji, zmęczeniem, sennością i nadpobudliwością. Sami sobie gotujemy ten los!
 
Jedzenie pełne cukru i tłuszczu może poprawia ci humor, ale tylko na krótko. Zaraz potem znowu musisz sięgnąć po coś wysokokalorycznego, bo organizm się tego domaga. Dlaczego? Bo się uzależnił. Niestety, jedzenie wysokoprzetworzone z toną cukru i tłuszczu w składzie jest bardzo silnie uzależniające.
 
 
Chcesz coś zmienić?
 
Jeśli zauważyłeś, że masz problem z jedzeniem nadmiernej ilości pożywienia albo po prostu ze złymi wyborami i nie możesz sam sobie z tym poradzić, ja przychodzę z pomocą. Jako dietetyk proponuję ci gotowy jadłospis na 7, 14 lub 28 dni stworzony specjalnie dla ciebie. Dostosowany do twojego stanu zdrowia i masy ciała (uwzględniając jej ewentualną redukcję lub przybranie dodatkowych kilogramów). Dodatkowo biorący pod uwagę poziom aktywności fizycznej, wiek, płeć oraz preferencje żywieniowe.
 
Co to znaczy? Ty mówisz mi co chcesz osiągnąć dietą, na co chorujesz, co lubisz a czego nie lubisz jeść, a ja układam ci jadłospis. Dostajesz dokładny plan żywieniowy, który będzie służył twojemu zdrowiu. Dzięki któremu schudniesz (lub przytyjesz). Będziesz jeść to co lubisz, bo sam określisz co ma się znaleźć w diecie a czego ma w niej nie być.
 
 
Co należy zrobić, żeby zamówić gotowy jadłospis dostosowany do twoich potrzeb?
 
Aby zamówić gotowy jadłospis musisz mi wysłać maila z odpowiedziami na dwa pytania:
  1. Jaka dietą jesteś zainteresowany (np. dieta redukcyjna, dieta dla cukrzyka typu II, dieta dla kobiety w ciąży)?
  2. Który jadłospis wybierasz: na 7, 14 czy 28 dni?
W tytule maila musisz wpisać słowo „dieta” oraz swoje imię i nazwisko.
W przypadku schorzeń jak niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, zbyt wysoki poziom cholesterolu, problemy z wątrobą itp.– wskazane jest przesłanie wyników ostatnich badań lekarskich wraz ze zgłoszeniem do zamówienia jadłospisu.
 
Po otrzymaniu twojego maila ze zgłoszeniem wysyłam Ci ostateczną wycenę i numer konta do przelewu oraz informację o tym na kiedy dostaniesz gotowy jadłospis.
Po zaksięgowaniu wpłaty w określonym w mailu terminie otrzymujesz ode mnie gotowy jadłospis wraz z dokładnymi przepisami wykonania dań zawartych w jadłospisie.
 
 

Szczegółowe informacje odnośnie zamawiania jadłospisów znajdziesz w menu po lewej stronie na stronie głównej bloga w zakładce ZAMÓW DIETĘ.

 
W razie jakichkolwiek pytań w tym temacie, piszcie w komentarzu pod tym artykułem lub w mailu: kontakt@mojesante.pl
blog comments powered by Disqus Poprzedni artykuł Powrót do artykułów Następny artykuł