Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 27.10.2017  |  Bądź fit , Kraina smaku

FIT koktajl z ananasa i mleczka kokosowego, czyli Virgin Pina Colada

Anna Nowak

Czy tęsknicie już za wakacjami? Wiem, wiem, lato w sumie dopiero niedawno się skończyło a do kolejnego wakacyjnego urlopu jeszcze dużo czasu.
 
Ale ja miewam czasem takie momenty, kiedy tęskni mi się do beztroskich, wolnych, ciepłych dni. Dni, kiedy jedynym moim zmartwieniem jest, gdzie wybiorę się na wycieczkę lub co dzisiaj zjem na obiad 😊 Szaleństwo! Kto tego nie kocha? Pytam, KTO?
 
Są pewne rzeczy, które wyjątkowo bardzo kojarzą mi się z latem i wakacjami. Między innymi jest to bajeczny drink Pina Colada. Kocham ten Smak Raju! Prosto z mojego mieszkanka przenosi mnie na rajską plażę, gdzie czas nie ma znaczenia!
 
20171021_153417.jpg
 
 
Ostatnio, doczekawszy się upragnionego dnia, kiedy ananas, którego kupiłam wcześniej, dojrzał, stwierdziłam, że „zjem” go w postaci koktajlu. I nagle mnie olśniło! A czemu by nie dodać do niego mleczka kokosowego i znowu poczuć TEN smak?
I tak zrobiłam!
 
Włożyłam do blendera:
  • Ananasa pokrojonego w kawałki – 300g
  • Mleczko kokosowe z puszki – 90g
  • Kostki lodu – ok. 10 szt. (tu potrzebny jest blender z funkcją kruszenia lodu; jeśli nie macie, dolejcie ok. 80-100ml zimnej wody)
 
Zblendowałam wszystko i wyszedł zabójczo niebiański koktajl Pina Colada (w dwóch porcjach).
 
20171021_153610.jpg
 
Oczywiście jeśli jesteście chętni na wersję z alkoholem, można dodać rum, ale jako drink virgin ta Pina Colada to nic innego jak FIT, zdrowy i pyszny koktajl fantastyczny również dla osób na diecie.
 
Jedna porcja Virgin Pina Colady to tylko 155kcal. Doskonale sprawdzi się jako mała przekąska lub koktajl potreningowy pity zaraz po treningu (później należy jeszcze dostarczyć białko).
 
Kochani, przenieście się razem ze mną na Rajska Plażę smaku i spróbujcie tego niesamowitego połączenia.
 
20171021_153623.jpg
 
20171021_153647.jpg
 
20171021_153751.jpg
blog comments powered by Disqus Poprzedni artykuł Powrót do artykułów Następny artykuł