Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 23.05.2017 

KONKURS

Anna Nowak

Kochani, od dzisiaj przez dwa tygodnie będę zbierała zgłoszenia do konkursu, w którym nagrodą będzie 14-dniowy jadłospis wraz z listą zakupów na poszczególne dni o wartości 110zł, stworzony na bazie sezonowych produktów, wykluczający dania, których dana osoba nie lubi i optymalizujący koszty związane z wydatkami na żywność poprzez wykorzystanie wszystkich zakupionych składników.
 
Jadłospis będzie dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia osoby, która konkurs wygra.
 
Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie znaczenia diety w chorobach dietozależnych, nauka zdrowego i świadomego jedzenia i komponowania pełnowartościowych, zbilansowanych posiłków, a także zwrócenie uwagi na problem marnowania żywności (w momencie, gdy jadłospis jest dobrze skomponowany i przygotowana jest lista zakupów z planem użycia zakupionych składników nie wyrzuca się niepotrzebnie żywności).
 
Jeśli chcesz schudnąć lub przytyć, jeśli chcesz zdrowo jeść, bądź chorujesz na jakąkolwiek chorobę dietozależną, jeśli chcesz nauczyć się jak komponować zbilansowane i wartościowe posiłki, serdecznie cię zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.
 
Zasady konkursu:
 • Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest blog: mojesante.pl
 • W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 16 roku życia
 • Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie
 • Należy polubić i udostępnić publicznie na swoim Facebooku post konkursowy
 • Należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy kontakt@mojesante.pl z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Ty powinieneś otrzymać darmowy 14-dniowy jadłospis wraz z listą zakupów na poszczególne dni (w mailu należy podać nazwę użytkownika na FB)
 • Konkurs trwa od dziś do 06.06.2017
 • Uzasadnienie, które zwycięży w konkursie, zostanie opublikowane 08.06.2017 w poście na blogu - wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na to
 • Zgłoszenia wysłane w późniejszym okresie nie będą brane pod uwagę
 • W konkursie będę mogły wziąć udział tylko te osoby, które spełnią powyższe warunki
 
Zasady odebrania nagrody:
 • Po ogłoszeniu wyniku na blogu i FB 08.06.2017 wyślę formularz do wypełnienia osobie, która wygra, w celu ustalenia stanu zdrowia i innych ważnych informacji dotyczących jadłospisu
 • W okresie do 14 dni od dnia, w którym otrzymam wypełniony formularz, prześlę na wskazany adres mailowy wygraną, czyli 14 dniowy jadłospis wraz z listą zakupów na poszczególnie dni
 • Jeśli osoba, która wygra będzie miała takie życzenie, udostępnię darmowy dostęp do aplikacji na smartfona, która będzie przypominała o poszczególnych posiłkach w trakcie dnia, a także umożliwi stały kontakt ze mną poprzez czat
 
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie i życzę powodzenia!
blog comments powered by Disqus Poprzedni artykuł Powrót do artykułów Następny artykuł