Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 23.12.2017  |  Lifestyle

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Anna Nowak

Jutro Wigilia Bożego Narodzenia dlatego pozwólcie, że już dzisiaj złożę Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt.
 
Jednak na wstępie chciałabym wam serdecznie podziękować za ten rok, w trakcie którego byliście ze mną. To pierwszy rok prowadzenia przeze mnie bloga i pierwsze Święta razem z Wami – moimi wspaniałymi czytelnikami. Gdyby nie Wy nie byłoby sensu prowadzenia tego bloga. A ponieważ kocham to co robię, bardzo Wam dziękuję, że jesteście 😊
 
 
Chciałabym Wam życzyć przede wszystkim zdrowia! Nazwa bloga nie jest przypadkowa i to zawsze temat zdrowia staram się poruszać i pogłębiać czy to w postach stricte o naszym ciele czy w artykułach z przepisami lub poradami urodowymi. Szczerze wierzę w to, że jeśli jest zdrowie to wszystko inne jakoś się układa. Zdrowie i dobre samopoczucie pozwalają nam cieszyć się z życia w pełni a także zarabiać pieniądze, tak niezbędne do godnego życia i realizacji marzeń. Dlatego przede wszystkim zdrowia kochani! 😊
 
Poza tym życzę Wam uśmiechu na twarzy. Aby każdy dzień przynosił pod do radości i abyście umieli dostrzegać nadchodzące szczęście.
 
Życzę Wam samych życzliwych ludzi wokół i szczerych przyjaciół, na których będziecie mogli liczyć w każdej chwili Waszego życia.
 
Niech Święta spotkanie z bliskimi przypomni Wam co w życiu jest najważniejsze!
 
Życzę Wam sił do realizacji najskrytszych marzeń. Abyście mieli odwagę sięgać po więcej!
 
Życzę Wam również abyście nie musieli się martwić rosnącymi cenami masła czy prądu 😊 Niech codzienna gonitwa, kłótnie rządzących i podziały w naszym kraju będą poza Wami!
 
Cieszcie się życiem i nie pozwólcie, aby ktokolwiek wpływał na nie w negatywny sposób! Życzę Wam, aby Wasz dom był azylem, gdzie panuje tylko miłość, szczęście i wzajemne zrozumienie. Gdzie możecie złapać oddech po dniu codziennym i gdzie możecie znaleźć empatię w ramionach kochanej osoby, nie ważne czy to małżonka, partnera, przyjaciela czy rodzica…
 
Cieszcie się życiem, bo jest ono tylko jedno! Wykorzystajcie ten cudowny dar, jak tylko najlepiej potraficie 😊
 
Kochani, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Wasza Ania – mojeSANTE.
 
decorating-christmas-tree-2999722_1920.jpg
blog comments powered by Disqus Poprzedni artykuł Powrót do artykułów Następny artykuł