Dietetyk Anna Nowak, specjalizująca się w skutecznej i efektywnej redukcji masy ciała, również w chorobach dietozależnych jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby wątroby i inne.

Indywidualne podejście do pacjenta w trakcie redukcji masy ciała oraz terapii dietą to klucz do sukcesu! W to wierzę i to realizuję w swojej pracy dietetyka. Wiem również, jak ważne jest dobre samopoczucie w trakcie diety i ogólnie w życiu, dlatego jadłospisy które układam zawierają różnorodne i pyszne dania. Głodówka i monotonia? To nie dla mnie!

Wyszukaj

Social media

Licznik

© COPYRIGHT Mojesante.pl
ALL RIGHTS RESERVED

 08.06.2017  |  Bądź fit

Wyniki KONKURSU

Anna Nowak

Zanim ogłoszę wyniki konkursu, pozwolę sobie na małe podsumowanie.
 
Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie znaczenia diety w chorobach dietozależnych, nauka zdrowego i świadomego jedzenia i komponowania pełnowartościowych, zbilansowanych posiłków, a także zwrócenie uwagi na problem marnowania żywności.
Do wygrania był 14-dniowy jadłospis wraz z listą zakupów na poszczególne dni.
 
W konkursie wzięły udział – 3 osoby. Dwie kobiety i jeden mężczyzna.
 
Jako dietetyk powinnam się bardzo cieszyć, mało osób potrzebuje pomocy, czyli mało osób ma problem. Niestety nie jest to prawda. Nie wiem czemu konkurs „cieszył” się tak małym powodzeniem, ale osoby które udział wzięły miały dzięki temu dużo większe szanse😊
 
Czas na wyniki. Konkurs wygrała Aneta Kacprzyk.
 
A oto jej uzasadnienie, czemu ona powinna wygrać w konkursie:
 
Witam serdecznie, na pewno nie będę oryginalna i napiszę, że 14-dniowy jadłospis pomógłby mi ruszyć z waga w dół, za mną wzloty i upadki, widzę, że sama nie dam rady. A jeśli waga pójdzie trochę w dół to są mi większego kopa do dalszej walki z kilogramami a nie zniechęci i pozwoli wreszcie cieszyć się własnym ciałem a nie ciągle z kompleksami. Trochę o sobie, jestem mama dwóch chłopców 7 lat i 8-miesięcy, po 2cc i dla nich chciałabym zgubić kilogramy (a na pewno powinnam 25kg) żeby mieli zadowolona i szczęśliwa z siebie mamę.... a wierzę, że taki jadłospis bardzo by mi pomógłby w tym, a chociażby zacząć tę długą walkę.”
 
Anetę wybrałam, ponieważ jej podróż o zdrowsze i szczuplejsze ciało dopiero się zaczyna. To właśnie w takich momentach najczęściej osoby decydują się na wizytę u dietetyka i wtedy najbardziej jej potrzebują. Jest to świetny moment, gdyż można na samym początku nauczyć się dobrze komponować posiłki i uzyskać wiele cennych rad. Wizyta u dietetyka pomaga nie popełniać błędów żywieniowych, które w ostatecznym rozrachunku kończą się porzuceniem diety i efektem jojo.
 
Anecie serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
 
blog comments powered by Disqus Poprzedni artykuł Powrót do artykułów Następny artykuł